O NÁS

AZ Pyro s.r.o. je mladá a dynamická společnost specializující se na provádění pyrotechnických průzkumů pro komerční i soukromé subjekty. Členové našeho týmu však mají mnohaleté zkušenosti v oboru vyhledávání kovových objektů a využívání geofyzikálních metod terénního průzkumu k odhalování anomálií skrytých lidským očím. Jsme schopni a připraveni aplikovat své odborné znalosti i do jiných pracovních oblastí jako je geofyzikální průzkum, archeologie atd. Metody detekce s využitím špičkových technologií, ve spojení s odbornou interpretací získaných dat, jsou pro pyrotechnika, geologa, stavebního inženýra nebo archeologa 21. století k nezaplacení a šetří nemalé finanční a materiální prostředky.

Společně s našimi klienty posuzujeme nejefektivnější využití našich možností a prostředků, jsme připraveni kooperovat s mezinárodními partnery v oblasti vybavení a personálu. Tato otevřenost je naší devizou a umožňuje nám plně nabídnout našim klientům přístup zaměřený na výsledky.

S využitím našich bohatých pracovních zkušeností jsme připraveni realizovat Vaše zakázky od A do Z v co nejkratším možném termínu a samozřejmě s maximálním ohledem na bezpečnost práce a dopad činnosti na okolí.

Pyrotechnickým průzkumem se dle zákona č. 119/2002 Sb. (zákon o zbraních) rozumí soubor odborných činností při vyhledávání munice, střeliva nebo výbušnin, při jejich identifikaci stanoveným postupem a zajištění, popřípadě jejich vyzvednutí nebo dohledu při zemních pracích, při nichž se očekává nález munice, střeliva nebo výbušnin, a při identifikaci nalezené munice, střeliva nebo výbušnin.

Konečným výsledkem pyrotechnického průzkumu je předání pozemku zbaveného případné munice a výbušnin, včetně závěrečné zprávy o provedeném pyrotechnickém průzkumu.

Fotodokumentaci naší činnosti můžete najít v sekci GALERIE.